İnanılmaz Fırsatları Kaçırmayın! Alışverişe BAŞLA

Kurumsal

Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte şahıs/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001:2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi fabrikasında imal etmektedir. Hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman en üst yüzeyde tutarak farklılığımızı gösterme çabasındayız.

Nitelikli müşteri portföyüne ulaşabilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Mesi Asansör; misyon edindiği kalite ve müşteri güvenine odaklanma ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarına da hızla devam etmektedir.

Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile kalitesinden taviz vermeden yaptığı her projede üstün bir performans göstermektedir. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir.SAFİR ASANSÖR kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur.

Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahip olan Mesi Asansörleri kuruluşundan bu güne kalitesini ve çizgisini koruyarak ilerlemiş yapmış olduğu projeleri, yenilikçi stratejisi, güvenirlilik ve farklılık ilkesi ile yükselen başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır. Faaliyet gösterdiği her alanda vermiş olduğu taahhütleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren Mesi Asansör kalite standartlarını her zaman yüksekte tutmuş ve gelişen teknolojiyi takip eden bir kuruluş olmuştur.